Gry hazardowe w stylu retro

Jeśli lubisz maszyny do gry, ale nudzą cię już na siłę udziwniane gry typu Riviera Richies, Totem Treasure, Octopays czy Winning Wizard, w których miejsce zwykłych symboli zastępują czarodziejki, gwiazdki, miecze i fanaberie, Retro Reels z pewnością ci się spodoba. To nowy, prosty slot imitujący tradycyjne maszyny jednorękiego bandyty, które kiedyś stały niemal w każdym barze.

Retro Reels to oczywiście duża gratka nie tylko dla osób, które tęsknią za starymi, dobrymi latami 90. oraz tych, które nie mogą się przekonać do innowacyjnych internetowych automatów, ale także dla miłośników elegancji i prostoty. W Retro Reels jest 5 bębnów i 20 linii płatności, zaś losowane symbole to standardowe owoce (śliwki, wiśnie itp.), znak dolara i cyfry „7”. Najbardziej opłacalna jest kombinacja $$$$$, ale wysoką nagrodę możemy wygrać też, jak wylosujemy czerwone siódemki. Retro Reels w wersji podstawowej nie oferuje dodatkowej opcji gamble. Możemy ją jednak znaleźć w jednym z kilku innych wariantów tej gry: Retro Reels Diamond Glitz.

Slot Retro Reels zadebiutował na rynku dopiero przed kilkoma tygodniami, w związku z tym jeszcze niewiele kasyn ma go w swojej ofercie, ale jeśli chciałbyś na nim zagrać, możesz to zrobić tutaj: https://www.admiralspot.com/pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *